האישה המיוחדת והנפלאה שתעזור לכם להגשים את חלום ההורות בוחרת באפשרות הפונדקאות ממניעים שונים, המשלבים את רצונה לעזור לאחרים להגשים את רצונם להיות הורים יחד עם תקוותה לשפר את מצבה הכלכלי. הפונדקאיות מצהירות על חוויות מעצימות ומרגשות ששינו את חייהן לתמיד. כל הפונדקאיות של משפחת תמוז עוברות סינון קפדני, בדיקות רפואיות ופסיכולוגיות והכנה להליך. יחד עם זאת, אופי התקשורת עם הפונדקאיות לאורך ההליך משתנים ממדינה למדינה.

Flag - מסלול ארה

מסלול ארה"ב

הפונדקאיות הן אמריקאיות הגרות במדינות שונות בארצות הברית ומוטסות למרפאת הפריון המובילה Western Fertility Institute שבלוס אנג’לס, קליפורניה. הן עוברות תהליך סינון קפדני בטרם קבלתן לתכנית. לכולן ילדים משלהן וההן בעלות היסטוריה רפואית הריונית תקינה. בנוסף עוברות הפונדקאיות אבחון פסיכולוגי ובדיקה כי אין להן עבר פלילי.

במהלך ההיריון הפונדקאיות גרות בביתן עם משפחתן וממשיכות את אורח חייהן הרגיל. מהשלישי השני להיריון, מעקב ההיריון נעשה על ידי הרופא האישי של הפונדקאית במרכז הרפואי בו היא רשומה.

לאורך תקופת ההיריון הפונדקאית עוברת את כל בדיקות ההיריון המקובלות ובנוסף בדיקות דם תקופתיות תכופות שנועדו לוודא כי מצבה הבריאותי הכללי תקין. בדיקות ההיריון המיוחדות מתבצעות במכוני מומחים בארצות הברית, בהתאם להתפתחות ההיריון.


Flag - מסלול אוקראינה

מסלול אוקראינה

הפונדקאיות במסלול האוקראיני מתגוררות בקייב ובסביבתה. כולן עברו היריון אחד תקין ולכולן היסטוריה רפואית תקינה.

במהלך ההיריון הפונדקאיות מתגוררות עם משפחתן וממשיכות לנהל אורח חיים רגיל. הפונדקאיות פוקדות את מרפאת מעקב ההיריון במרכז הרפואי עמו אנחנו עובדים באופן תדיר על פי תכנית ההיריון.

הן עוברת את כל בדיקות ההיריון המקובלות ובנוסף בדיקות דם תקופתיות שנועדו לוודא כי מצבן הבריאותי הכללי תקין. בדיקות ההיריון המיוחדות מתבצעות על ידי מומחים.


Flag - מסלול אלבניה

מסלול אלבניה

הפונדקאיות באלבניה יגיעו ממדינות מזרח אירופה ויתגוררו בטיראנה בקרבת המרפאה. כולן עוברות סינון קפדני ובדיקות רפואיות מקיפות טרם ההליך. כולן עברו היריון אחד תקין ולכולן היסטוריה רפואית תקינה – ללא סיבוכים.

במהלך ההיריון הפונדקאיות ממשיכות לנהל אורח חיים רגיל, ופוקדות את מרפאת מעקב ההיריון במרכז הרפואי עמו אנחנו עובדים באופן תדיר על פי תכנית ההיריון המתוכננת. במהלך השליש השני להיריון יוכלו הפונדקאיות לחזור לארצן – שם יעברו את כל הבדיקות הנדרשות, בתיאום עם מרפאתו של ד”ר אייטוג באלבניה. במידה ואכן יחזרו לארצן, ישובו הפונדקאיות לאלבניה בשליש השלישי להיריון – עד הלידה.

הן עוברת את כל בדיקות ההיריון המקובלות ובנוסף בדיקות דם תקופתיות שנועדו לוודא כי מצבן הבריאותי הכללי תקין.


Flag - מסלול גיאורגיה

מסלול גיאורגיה

הפונדקאיות במסלול גיאוריה מתגוררות בטביליסי ובסביבה. כולן עברו היריון אחד תקין ולכולן היסטוריה רפואית תקינה.

במהלך ההיריון הפונדקאיות מתגוררות עם משפחתן וממשיכות לנהל אורח חיים רגיל. הפונדקאיות פוקדות את מרפאת מעקב ההיריון במרכז הרפואי עמו אנחנו עובדים באופן תדיר על פי תכנית ההיריון.

הן עוברת את כל בדיקות ההיריון המקובלות ובנוסף בדיקות דם תקופתיות שנועדו לוודא כי מצבן הבריאותי הכללי תקין. בדיקות ההיריון המיוחדות מתבצעות על ידי מומחים.


Flag - (English) Surrogates in Colombia

(English) Surrogates in Colombia

(English)

Our wonderful surrogates in Colombia live in Bogota and the surroundings. They all undergo a lengthy and rigorous screening process before being accepted in to the program and they must have had at least one healthy baby derived from a successful pregnancy. Surrogates will go through pregnancy protocol at the clinic – until a healthy delivery. Ages of the surrogates range between 21-39.


עקוב אחרינו בפייסבוק!