פונדקאות בארה”ב

משפחת תמוז מציעה את מסלול הפונדקאות המקיף, הכולל והבטוח ביותר בארה”ב – המותאם לכל הורה לעתיד בהתאם לצרכיו. המסלולים נבנו לאור ניסיון של 11 שנים של משפחת תמוז בארה”ב ולידות של מאות תינוקות. בניית התכניות נעשתה במטרה להקנות להורים ביטחון הן מבחינה רפואית והן מבחינה כלכלית.

משך ההמתנה לפונדקאית –

האישה המיוחדת והנפלאה שתעזור לכם להגשים את חלום ההורות בוחרת באפשרות הפונדקאות ממניעים שונים, המשלבים את רצונה לעזור לאחרים להגשים את חלומם להיות הורים, ביחד עם תקוותה לשפר את מצבה הכלכלי. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם סוכנויות פונדקאיות גדולות בארה”ב, כך שמשך ההמתנה לפונדקאית הנו אחד מיתרונותיה הבולטים של תמוז, ועומד כיום על ממוצע של כחודשיים.

לאורך תקופת ההיריון, אתם תהיו בקשר ישיר עם הפונדקאית, וטיב הקשר תלוי בשני הצדדים. לכן אנו ממליצים לעשות תיאום ציפיות עם הפונדקאית שלכם, להכירה בנחת, לספר על עצמכם ולשאול את כל השאלות החשובות לכם טרם היציאה להליך. צוות תמוז יסייע, יכוון אתכם ויענה על כל שאלה – על מנת שמערכת היחסים שתיבנו עם הפונדקאית תהיה נעימה, אשר תהפוך את החוויה לטובה ביותר.

הפונדקאיות בתכנית ארה”ב הנן אמריקאיות הגרות במדינות שונות בארצות הברית ומוטסות למרפאה לצורך העברת העוברים וכניסתן להריון. כל הפונדקאיות עוברות תהליך סינון קפדני בטרם קבלתן לתוכנית, לכולן ילדים משלהן ולכולן היסטוריה רפואית הריונית תקינה.

במהלך ההיריון הפונדקאיות גרות בביתן עם משפחתן וממשיכות את אורח חייהן הרגיל. מעקב ההיריון בשלישי הראשון נעשה במרפאת הפריון, ובהמשך ההיריון יתבצע על ידי הרופא האישי של הפונדקאית במרכז הרפואי בעיר בה היא גרה. סוכנות הפונדקאיות האמריקאית מקיימת קשר רציף עם הפונדקאית ומוודאה כי מענה לצרכיה הרפואיים והנפשיים במהלך ההיריון.

לאורך תקופת ההיריון הפונדקאית עוברת את כל בדיקות ההיריון המקובלות, ובנוסף גם בדיקות דם תקופתיות תכופות שנועדו לוודא כי מצבה הבריאותי הכללי תקין. בדיקות ההיריון המיוחדות (שקיפות עורפית, חלבון עוברי, סריקות וכו’) מתבצעות במכוני מומחים בארצות הברית.

צפו במפגש של גדי ושי עם שרלוט ביום החזרת העוברים:

תורמות ביצית

משפחת תמוז מציעה להורים המיועדים מאגר מגוון של תורמות דרום-אפריקאיות, אמריקאיות, אוקראיניות, קולומביאניות ואסייתיות. כל התורמות של משפחת תמוז עוברות סינון פסיכולוגי ורפואי, כמו גם בדיקות רפואיות המוודאות את התאמתן לתהליך הפונדקאות.

לכל תורמת פרופיל אישי ורפואי מקיף, ובו מידע רב הכולל, בין היתר:

  • תמונות
  • פרטים כלליים
  • השכלה
  • תעסוקה
  • היסטוריה רפואית
  • היסטוריה רפואית של בני המשפחה
  • תחומי עניין
  • תחביבים

*נציין כי תורמת דרום-אפריקאיות רבות עשויות להסכים לקיים שיחת סקייפ עם ההורים המיועדים. במידה והנכם מעוניינים להכיר את תורמת הביציות ו/או לקיים עמה שיחת סקייפ, בדקו עם צוות תמוז האם התורמת בה בחרתם מסכימה לקשר מסוג זה.

צרו קשר

המרפאות

אנו גאים לשתף פעולה עם שתי מרפאות מובילות בארה”ב:

  • Western Fertility Institute, אשר זכתה לאחרונה במקומות הראשונים על ידי ה-CDC, משרד הבריאות האמריקאי בקטגוריות החשובות בין מרפאות הפריון בארה”ב. את המרפאה ייסד ומנהל ד”ר קומאר, בעל ניסיון של עשרות שנים בעולם ההפריה החוץ גופית.
  • (CCRH (California Center for Reproductive Health המנוהלת על ידי ד”ר מור (רופא ישראלי לשעבר).

כמו כן, על מנת להוזיל את העלויות של הליך הפונדקאות בארה”ב ניתן לבצע את הליך ההפריה במרפאה Aveya שבניו דלהי, הודו. המרפאה הוקמה על ידי צוות תמוז בשיתוף ד”ר מרקוס ניצ’קה, רופא בעל שם עולמי בתחום הפריון. Aveya מאושרת על ידי ה-FDA ופועלת בהתאם לרגולציה ולתנאים המחמירים של הרשויות בארה”ב.

הליווי המשפטי

הליווי המשפטי בארה”ב נחלש לשני שלבים עיקריים: בתחילת התהליך, בעת ייצוג ההורים במעמד חתימת החוזה מול הפונדקאית, ובסוף התהליך בעת הנפקת תעודת הלידה עם שמות שני ההורים. לפן המשפטי חשיבות רבה בהצלחת התהליך, ואנו נלווה אתכם ביחד עם עורכי דין אמריקאיים מקצועיים מן המעלה הראשונה.

ליווי ההיריון

במהלך השליש הראשון להיריון, יפקח ד”ר קומאר על כל הבדיקות אותן תבצע הפונדקאית במרפאה בקרבת מקום מגוריה. החל מהשליש השני להיריון ועד הלידה, תיבדק הפונדקאית על ידי הרופא הפרטי שלה ותעביר את הבדיקות באופן ישיר להורים המיועדים.

מה קורה לאחר הלידה?

אחר הלידה יש לעבור הליך משפטי קצר לקבלת תעודת לידה והנפקת דרכון אמריקאי לתינוק, עמו יוכל להיכנס ארצה. אנו נלווה אתכם בשלב זה עד יציאתכם מארה”ב. בישראל, יש לעבור הליך משפטי נוסף בליווי עורך דין, במטרה להסדיר את מעמדו האזרחי של התינוק וקבלת דרכון ישראלי.

עקוב אחרינו בפייסבוק!