פונדקאות באלבניה

למי התכנית מתאימה?

פונדקאות באלבניה מהווה אלטרנטיבה עבור גברים יחידים המעוניינים בהליך בעלות משתלמת.

מיהן התורמות?

המאגר העיקרי הרלוונטי לתכנית אלבניה הנו מאגר של תורמות אוקראיניות. יחד עם זאת, ההורים המיועדים יכולים, בתוספת תשלום, לבחור תורמות דרום אפריקאיות. בחירת התורמת מתבצעת מתוך אתר ייעודי הזמין להורי תמוז. באתר מידע על תרומת הביצית כולל תמונות ופרופיל פסיכולוגי ורפואי ובו:

פרטים כלליים
השכלה
תעסוקה
אינפורמציה רפואית
היסטוריה הריונית
משפחה – היסטוריה רפואית
עיסוקים ותחביבים

מיהן הפונדקאיות?

הפונדקאיות באלבניה יגיעו ממדינות מזרח אירופה ויתגוררו בטיראנה לסירוגין.

המרפאה

אנו שמחים לעבוד בשיתוף עם ד”ר Aytug, רופא פריון בעל שם עולמי, שליווה אלפי הורים ב-30 שנות ניסיון. הליך ההפריה, יצירת העוברים והחזרתם מתבצעים בקליניקת הפריון Dr. Aytug שאותה הקים הרופא בטיראנה, בירת אלבניה. המרפאה היא המתקדמת מסוגה באלבניה ומצוידת במכשור רפואי חדשני ברמה גבוהה.

הליווי המשפטי

את ההליך באלבניה מלווה עורכת הדין המקומית Arjula Cibaku, מומחית לדיני משפחה. הליווי כולל חתימה על הסכם בין ההורים לבין הפונדקאית, והסדרת רישום התינוק מיד לאחר הלידה.

ליווי ההיריון

מעקב ההיריון והלידה יתבצעו בבית החולים החדשני בו שוכנת מרפאתו של ד”ר אייטוג. פרוטוקול הבדיקות הינו קפדני, ויכלול בין השאר: בדיקות אולטרה סאונד תכופות, שקיפות עורפית, חלבון עוברי, סקירת מערכות, העמסת סוכר ועוד. רוב הפונדקאיות חוזרות לביתן כבר בשליש הראשון להריון וממשיכות את המעקב במרפאות פריון שעובדות בשיתוף פעולה עם ד”ר אייטוג. כל הפונדקאיות חוזרות לאלבניה בתחילת השליש האחרון של ההריון ומלוות על ידי צוות המרפאה ובפיקוחו של הרופא.

עקוב אחרינו בפייסבוק!