כל הסיבות לבחור במשפחת תמוז

אתם רגע לפני המסע החשוב בחייכם. התייעצתם, קראתם, למדתם וחסכתם. רגע לפני שאתם בוחרים את הפרטנר שלכם לתקופה הקרובה, כדאי שתדעו מהם העקרונות המנחים את משפחת תמוז לאורך השנים ואת כל היתרונות שהפכו אותנו לחברת הפונדקאות המובילה בישראל ובעולם.

הכול במקום אחד – מאז ומתמיד מטרתנו הייתה להפוך את הליך הפונדקאות ליעיל וזורם עד כמה שניתן. בניגוד לנציגי קליניקות פריון המטפלים רק בחלק הרפואי של ההליך ושולחים אתכם להשלים את המסע בחברות צד ג' בעלות גבוהה יותר, 'משפחת תמוז' מרכזת לכם את כל ההליך במקום אחד: החל בשלב איתור וסינון הפונדקאית, דרך הליך תרומת הביצית, ההפריה בקליניקה, הליווי המשפטי והייעוץ של מומחה הביטוח. בניגוד לסוכנויות פונדקאות אחרות שפשוט מתווכות בתהליך, אנו מרכזים חלק גדול בהליך בתוך החברה באמצעות חברות בנות, בצורה שמייעלת ומוזילה את ההליך צורה משמעותית. 'משפחת תמוז' הנה חלק מקבוצת תמוז, הכוללת גם מרפאת פריון, סוכנות פונדקאיות ומאגר תורמות מגוון. הקבוצה מקיימת שיתופי פעולה רחבים עם מרפאות נוספות, עורכי דין, ומומחים בתחום הפונדקאות והפריון במדינות שונות בעולם.

אתם במרכז – אנחנו שמים אתכם במרכז. במילים אחרות, אנחנו מחויבים אך ורק אליכם, ולא אל קליניקה מסוימת, סוכנות פונדקאיות, עורכי דין, או כל גורם אחר. לכל אורך ההליך אנחנו דואגים ללוות את ההורים המיועדים ולהעניק את השירות האישי, המקצועי והטוב ביותר שאנו יכולים. אנו עושים זאת במפגשים אישיים, בשיחות, ובסדנאות ייחודיות שפיתחנו.

אחוזי הצלחה גבוהים – משפחת תמוז מתגאה באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בלידת תינוק יחיד או תאומים, המעניקים להורים המיועדים ביטחון מירבי. אחוזי ההצלחה הגבוהים הללו הם אלה שמאפשרים לנו להציע לכם את תכניות ה-Guarantee המשתלמות ביותר. ההורים המיועדים יוכלו לקיים שיחת התייעצות ללא תשלום עם רופאי הפריון בקליניקות השונות (בהתאם לתכנית), על מנת ללמוד בצורה יסודית על ההליך הרפואי הצפוי.

עלות – מאז הקמתה, חרטה תמוז על דגלה להפוך את שירותי הפונדקאות לנגישים עד כמה שניתן, ופיתחה מסלולים חדשניים במדינות שונות אשר הציעו תכניות פונדקאות בעלות הנמוכה ביותר האפשרית. עם סגירת מסלולי המזרח ומקסיקו, המשכנו בדיוק באותו קו,והשקנו תכניות חדשניות בארה"ב בעלויות פורצות-דרך.. כך שגם כיום אנו מציעים את התכניות הבטוחות והמקצועיות ביותר – בעלויות הנמוכות ביותר. במקביל, השקנו את תכנית אלבניה הזולה משמעותית ממסלולי ארה"ב ואנו מציעים הלוואות בנתאים מיוחדים בלעדית ללקוחות תמוז.

פונדקאיות זמינות – אנו יודעים כי כשאתם בוחרים בפונדקאות, אתם רוצים להתחיל בהליך כמה שיותר מהר. ברוב המקרים כיום זמן ההמתנה לפונדקאית במסלול ארה"ב הוא כ-8 חודשים עד שנה. צוות תמוז הרים את הכפפה ופעל רבות על מנת להציע להורים המיועדים פונדקאיות זמינות באופן מידי. בזכות הניסיון רב השנים והקשרים המיוחדים שלנו, אנו שמחים להציע תכנית אמריקאית משודרגת המציעה פונדקאיות נפלאות תוך זמני המתנה מינימליים (לרוב, תוך חודשיים).

תכניות בהתאמה אישית – תמוז פונדקאות מציעה שירותי פונדקאות מותאמים אישית לכל מי שחולם להיות הורה. גייז, סטרייטים, זוגות ויחידים. ההורים המיועדים יכולים לבחור את התכנית המתאימה להם בהתבסס על עלות התכנית ומגבלות החוק בכל מדינה.

מעטפת ליווי רחבה – ההורים המיועדים נהנים ממעטפת רחבה וייחודית הכוללת ליווי אישי של איש צוות תמוז לכל אורך ההליך, שירות משפטי עבור ההליכים המשפטיים בארה"ב, ליווי לוגיסטי בכל הקשור להכנות לקראת ההפריה, וסדנת הכנה להורות ייחודית בהשתתפות אנשי מקצוע מובילים בתחום.

ניסיון – ב-10 השנים האחרונות נולדו בעזרת שירותיה שלתמוז למעלה מ-700 תינוקות בהליכים פורצי דרך במדינות שונות. הידע, המקצועיות וההבנה המעמיקה של עולם הפונדקאות הם הבסיס היציב והאיתן המשמש את תמוז בבניית תכניות הפונדקאות השונות ובבחירת היעדים, הקליניקות ושיתופי הפעולה המקצועיים והאיכותיים ביותר.

קהילה – "תמוז" היא כבר מזמן לא רק סוכנות, אלא שם נרדף לבית ולמשפחה. הליווי הצמוד של תמוז לאורך התהליך אינו מסתיים בלידה, וממשיך זמן רב אחר-כך. אנו פוגשים את מאות ההורים והילדים באירועים שונים, בסדנאות ייחודיות, בהרצאות ובשירותים מיוחדים ובלעדיים למשפחות תמוז.

ערכים ועקרונות – לצד הגשמת החלום למאות הורים, עמלה תמוז לשינוי המצב החוקי והחברתי בישראל בכל הקשור לעולם הפריון והפונדקאות. כבר לפני מספר שנים הגישה תמוז בג"צ לשוויון בפונדקאות בישראל, והנגשתה לכל מי שחולם להקים משפחה – גייז, סטרייטים, יחידים וזוגות. כמו כן, אנו נאבקים בזירה הפוליטית, המשפטית והתקשורתית למען מטרה זו ולא נפסיק עד אשר ננצח. למען כולנו.

תמוז. משפחה כן בוחרים