כל הסיבות לבחור בתמוז כסוכנות הפונדקאות שלכם

אתם רגע לפני המסע החשוב בחייכם. התייעצתם, קראתם, למדתם וחסכתם. אז לפני שאתם בוחרים את הפרטנר שלכם לתקופה הקרובה, כדאי שתדעו מהם העקרונות המנחים את משפחת תמוז לאורך השנים ואת כל היתרונות שהפכו אותנו לחברת הפונדקאות המובילה בישראל.

אתם במרכז – אנחנו שמים אתכם במרכז. במילים אחרות, אנחנו מחויבים אך ורק אליכם, ולא אל קליניקה מסוימת, סוכנות פונדקאיות, עורכי דין, או כל גורם אחר. לכל אורך ההליך אנחנו דואגים ללוות את ההורים המיועדים ולהעניק את השירות האישי, המקצועי והטוב ביותר שאנו יכולים. אנו עושים זאת במפגשים אישיים, בשיחות, ובסדנאות ייחודיות שפיתחנו.

עלות – מאז הקמתה, חרטה תמוז על דגלה להפוך את שירותי הפונדקאות לנגישים עד כמה שניתן, ופיתחה מסלולים חדשניים במדינות שונות אשר הציעו תכניות פונדקאות בעלות הנמוכה ביותר האפשרית. עם סגירת מסלולי המזרח ומקסיקו, המשכנו בדיוק באותו קו,והשקנו תכניות חדשניות בארה"ב בעלויות פורצות-דרך.. כך שגם כיום אנו מציעים את התכניות הבטוחות והמקצועיות ביותר – בעלויות הנמוכות ביותר. במקביל, השקנו את תכנית אלבניה הזולה משמעותית ממסלולי ארה"ב ואנו מציעים הלוואות בנתאים מיוחדים בלעדית ללקוחות תמוז.

פונדקאיות זמינות – אנו יודעים כי כשאתם בוחרים בפונדקאות, אתם רוצים להתחיל בהליך כמה שיותר מהר. ברוב המקרים כיום זמן ההמתנה לפונדקאית במסלול ארה"ב הוא כ-8 חודשים עד שנה. צוות תמוז הרים את הכפפה ופעל רבות על מנת להציע להורים המיועדים פונדקאיות זמינות באופן מידי. בזכות הניסיון רב השנים והקשרים המיוחדים שלנו, אנו שמחים להציע תכנית אמריקאית משודרגת המציעה פונדקאיות נפלאות ללא זמן המתנה.

תכניות בהתאמה אישית – תמוז פונדקאות מציעה שירותי פונדקאות מותאמים אישית לכל מי שחולם להיות הורה. גייז, סטרייטים, זוגות ויחידים. ההורים המיועדים יכולים לבחור את התכנית המתאימה להם בהתבסס על עלות התכנית ומגבלות החוק בכל מדינה.

הכול במקום אחד – מאז ומתמיד מטרתה של תמוז הייתה להפוך את הליך הפונדקאות לקל וזורם עד כמה שניתן. כאשר במקומות אחרים מטפלים עבורכם בחלק אחד של התהליך ושולחים אתכם להשלים את המסע בחברות צד ג', תמוז מרכזת לכם את כל ההליך במקום אחד: החל בשלב איתור וסינון הפונדקאית, דרך הליך תרומת הביצית, ההפריה בקליניקה, הליווי המשפטי והייעוץ של מומחה הביטוח.

מעטפת ליווי רחבה – ההורים המיועדים נהנים ממעטפת רחבה וייחודית הכוללת ליווי אישי של איש צוות תמוז לכל אורך ההליך, שירות משפטי עבור ההליכים המשפטיים בארה"ב, ליווי לוגיסטי בכל הקשור להכנות לקראת ההפריה, וסדנת הכנה להורות ייחודית בהשתתפות אנשי מקצוע מובילים בתחום.

ניסיון – ב-8 השנים האחרונות נולדו בעזרת שירותיה שלתמוז למעלה מ-700 תינוקות בהליכים פורצי דרך במדינות שונות. הידע, המקצועיות וההבנה המעמיקה של עולם הפונדקאות הם הבסיס היציב והאיתן המשמש את תמוז בבניית תכניות הפונדקאות השונות ובבחירת היעדים, הקליניקות ושיתופי הפעולה המקצועיים והאיכותיים ביותר.

קהילה – "תמוז" היא כבר מזמן לא רק סוכנות, אלא שם נרדף לבית ולמשפחה. הליווי הצמוד של תמוז לאורך התהליך אינו מסתיים בלידה, וממשיך זמן רב אחר-כך. אנו פוגשים את מאות ההורים והילדים באירועים שונים, בסדנאות ייחודיות, בהרצאות ובשירותים מיוחדים ובלעדיים למשפחות תמוז.

ערכים ועקרונות – לצד הגשמת החלום למאות הורים, עמלה תמוז לשינוי המצב החוקי והחברתי בישראל בכל הקשור לעולם הפריון והפונדקאות. כבר לפני מספר שנים הגישה תמוז בג"צ לשוויון בפונדקאות בישראל, והנגשתה לכל מי שחולם להקים משפחה – גייז, סטרייטים, יחידים וזוגות. כמו כן, אנו נאבקים בזירה הפוליטית, המשפטית והתקשורתית למען מטרה זו ולא נפסיק עד אשר ננצח. למען כולנו.

תמוז. משפחה כן בוחרים