הצוות שלנו

דורון מגד ממט - מייסד
בשנת 2008, בעקבות תהליך פונדקאות שעבר דורון עם בן זוגו, הגה והקים את חברת תמוז במטרה לאפשר לזוגות רבים יותר להצטרף למעגל ההורים באמצעות פונדקאות. ב-2009 דורון יזם ופתח מסלול ייחודי בעולם אשר חלש על שלוש יבשות. במהלך השנים פיתח מסלולים ייחודיים נוספים ובשנת 2013 אף זכה להכרה בינלאומית כשנבחר לאחד מ- 36 יזמים אשר הופכים את העולם למקום מאושר יותר. במקביל לפעילותו בתמוז מוביל דורון תהליכים חקיקתיים ומשפטיים על מנת לקדם שיוון בפונדקאות עבור כולם. דורון, בוגר חמ"ן תלפיות ובעל תואר ראשון במדעי החברה שימש כמנהל בחברות הייטק שונות. נשוי לדורון ואב לטליה ולמתן.
רועי רוזנבלט-ניר - מנכ"ל
בתום שש שנים בהן שימש כקונסול הכלכלי של ישראל בברזיל, חזר רועי לישראל והצטרף בשנת 2014 למשפחת תמוז. לאחר שהקים בהצלחה את מערך תמוז בברזיל, מונה למנכ"ל החברה. רועי בוגר אוניברסיטת תל אביב במנהל עסקים, מדעי המדינה ופסיכולוגיה ובעל תואר שני במשפט. מאז כניסתו לתפקיד שם לו רועי למטרה להרחיב את מפת היעדים של תמוז ולמצבה כשחקן מרכזי בשוק הפונדקאות הבינלאומי. רועי נשוי לרונן ואב לסער ורותם, שנולדו בהליך פונדקאות בהודו.
רועי יולדוס-רייס - סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי
רועי יולדוס-רייס הצטרף למשפחת תמוז ביוני 2014, לאחר הולדת בנותיו באמצעות שירותי פונדקאות של תמוז וחלומו לעזור להורים שבדרך להגשים את חלומם לתינוק. בתפקידו כסמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי, רועי אחראי על קידום תמוז בארץ ובעולם בתקשורת ובאמצעי המדיה השונים, הפקת וניהול אירועי החברה ושיתופי פעולה עסקיים. רועי בעל תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה ותואר שני בתקשורת באוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים. בעבר, עבד במחלקת השיווק של mako, יזם והקים את ערוץ הגאווה של mako אשר פונה לקהילה הגאה בישראל. נשוי לאור ואב לאליה, לירי ולוסי.
ענת שטראוס - מנהלת כספים
ענת הצטרפה לתמוז בשנת 2015 כמנהלת כספים של החברה. ענת אחראית על כל מערך התשלומים , גבייה וההתנהלות הכספית מול לקוחות וספקים .
לענת תואר ראשון בחשבונות וכלכלה, תואר שני במשפטים וניסיון רב שנים כחשבת בחברת בינלאומיות בתחום התקשורת וההיי-טק.
ענת נשואה ואם לשלושה בנים.
תמר עוזר - מנהלת תיקי לקוחות ואחראית קורסים
תמר הצטרפה לתמוז בשנת 2012 כאחראית הדרכות וליווי ההורים במהלך ההריון ולאחריו. כיום, מנהלת תמר תיקי לקוחות מרגע חתימת החוזה ועד שלב הלידה. לתמר תואר בחינוך מיוחד והנחיית קבוצות הורים וניסיון רב שנים בניהול מרכזי הורים וילדים שונים בארץ. היא בעלת תודעת שירות גבוהה המלווה כל זוג ומשפחה בדרך להורות. תמר נשואה ואם לשלושה ילדים.
נועה רוטשילד - מנהלת תיקי לקוחות
נועה בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולגיה ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית. היא בעלת ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים בתחום משאבי אנוש בחברות בינלאומיות. נועה מנהלת בתמוז תיקי לקוחות מרגע חתימת החוזה ועד שלב הלידה. היא בת 34, נשואה ואם לשני ילדים.
ברונה אלבס - מנהלת Tammuz Brazil
לברונה חלק משמעותי בהתרחבות פעילות משפחת תמוז לשוק הברזילאי ובהנגשת הפונדקאות לעשרות גברים ונשים ברזילאים. בתום לימודיה באירלנד ב-2016, חזרה ברונה לברזיל והפכה לנציגה הרשמית של משפחת תמוז במדינה. ברונה מקיימת סמינרים בריו דה ז'נרו ובסאו פאולו, נפגשת עם הורים מיועדים, מדריכה ומלווה אותם לאורך ההליך – עד הגשמת החלום לתינוק. היא גרה בסאו פאולו.
אדוארדו אפונסו - מנהל Tammuz Nordic
לאדוארדו ניסיון רב בתחום התקשורת והעסקים בחברות בינלאומיות. בעקבות הליך פונדקאות שעבר בעצמו, במסגרתו נולדו לו בנותיו, החליט אדוארדו כי ברצונו להגשים את חלום ההורות לגברים ונשים אחרים. בשנת 2016 הפך לנציג הרשמי של משפחת תמוז בסקנדינביה וכיום הוא מעניק ליווי ותמיכה להורים לעתיד משבדיה, דנמרק, נורווגיה ופינלנד. אדוארדו גר בשטוקהולם ביחד עם התאומות, זלדה ואסתר.