"היריון משותף": הליך פריון לזוג נשים

משפחת תמוז שמחה להציע שירות ייעודי חדש לזוגות נשים המעוניינות ליצור "הריון משותף" בו הביצית מגופה של האישה האחת וההיריון בגופה של בת הזוג. ההליך, אשר לא ניתן לביצוע בישראל מסיבות חוקיות, יתנהל במרפאת הפריון המובילה Aveya Clinic שבניו דלהי ומתאפשר לזוגות נשים המעוניינות בכך אם מסיבות בריאותיות או מסיבות רגשיות.

ההליך הרפואי מתבסס על הידע, הניסיון בעבודה רבת שנים עם מרפאות ומעבדות בארצות שונות והבנה עמוקה בלוגיסטיקה המורכבת הנחוצה לשם קיום מקצועי של הפרוצדורה.

עד כה, זוגות נשים שהקימו תא משפחתי משותף והביאו יחד ילדים לעולם, עשו זאת בעיקר בדרך בה אישה אחת מבנות הזוג עוברת תהליך הפריה או הזרעה, כך שהקשר הביולוגי/גנטי לתינוק הוא שלה בלבד. יחד עם זאת, בשנים האחרונות פונות אל משפחת תמוז יותר ויותר זוגות נשים המעוניינות ב"היריון משותף".

בפני הנשים 2 אפשרויות לביצוע ההליך:

  • ביצוע הליך ההפריה בקליניקת פריון פרטית בארץ בו האם הביולוגית תעבור שאיבת ביציות, שלאחריה יופרו מתרומת זרע לצורך יצירת העוברים. לאחר מכן, יוטסו העוברים לקליניקת הפריון Aveya Clinic שבהודו.
    בניו דלהי יוחזרו העוברים לרחם של האם השנייה.

עלויות החזרת עוברים בקליניקת הפריון בהודו - 1,500$

  •  זוג הנשים יטוס לקליניקת הפריון Aveya Clinic שבהודו, שם תעבור האם הביולוגית את שאיבת הביציות אשר לאחר מכן יופרו מתרומת הזרע. כעבור מספר ימים יוחזרו לרחם של האם השנייה באותה הקליניקה.

עלויות שאיבה ביציות, הפרייתן והחזרת עוברים - 3,000$

שימו לב כי העלויות אינן כוללות: תרומת זרע, הטסת העוברים להודו והוצאות הנסיעה של האמהות המיועדות.

לפרטים נוספים, שילחו אימייל ל Roy.tammuz@gmail.com