פונדקאות - הכל במקום אחד

משפחת תמוז הנה החברה המובילה בישראל לשירותי פונדקאות ופריון, אשר הגשימה את חלום ההורות למאות גברים ונשים בארץ ובחו"ל באמצעות הליכים פורצי דרך בקליניקות פריון מובילות במדינות שונות.

כיום מציעה משפחת תמוז תכניות פונדקאות Guarantee בעלות ידועה מראש בארה"ב, אוקראינה ויוון, כמו גם מסלול פונדקאות בישראל. לתמוז מאגר גדול ומגוון של תורמות ביצית, בהן תורמות מערביות, אירופאיות ואסייתיות.

משפחת תמוז מציעה פונדקאיות בזמינות מידית וליווי כולל ומקיף של ההורים בשיטת ONE STOP SHOP, המרכזים את ההליך תחת קורת גג אחת ומאפשרים לנו להעניק את השירותים היעילים, המהירים והמקצועיים ביותר. לאורך המסע נהנים ההורים המיועדים מביטחון שליטה מרביים. כמו כן, מציעה משפחת תמוז סדנאות ייחודיות להורים המיועדים בהנחיית אנשי מקצוע מובילים, והיא מטפלת בהיבטים הלוגיסטיים והמשפטיים – עד הולדת התינוק, ולאחריו.

מאז הוקמה על ידי דורון ממט-מגד בשנת 2008 נמצאת החברה בחוד החנית של המאבק לשוויון בהורות עבור כל אותם זוגות ויחידים שאינם יכולים להביא ילדים לעולם באופן מסורתי. לאורך השנים חרטה תמוז על דגלה את העיקרון לפיו תגשים את חלום ההורות לכולם: גייז, סטרייטים, יחידים ויחידות.

בעיקר התפרסמה החברה כמחוללת תופעת ה"בייבי-בום" בקרב אבות גאים, כאשר עד היום נולדו למעלה מ-600 תינוקות באמצעות שירותי תמוז, והורים-לעתיד רבים מצפים ללידת תינוקם בחודשים הקרובים.

אתם תחלמו תינוקות, אנחנו נדאג שזה יקרה