פונדקאות באלבניה - יעד חדש לכולם

למי התכנית מתאימה?
פונדקאות באלבניה מתאימה לכולם, ומהווה אלטרנטיבה ייחודית עבור זוגות ויחידים חד מיניים המעוניינים בהליך בעלות משתלמת.

המרפאה וההליך הרפואי
אנו גאים לעבוד בשיתוף עם ד"ר Aytug Kolankaya, רופא פריון בעל שם עולמי, שליווה אלפי הורים ב-30 שנות ניסיון. הליך ההפריה, יצירת העוברים והחזרתם מתבצעים בקליניקת הפריון Dr. Aytug שאותה הקים הרופא בטיראנה, בירת אלבניה. המרפאה היא המתקדמת מסוגה באלבניה ומצוידת במכשור רפואי חדשני ברמה גבוהה.

הפונדקאיות
הפונדקאיות באלבניה יגיעו ממדינות מזרח אירופה ויתגוררו בטיראנה בקרבת המרפאה. כולן עוברות סינון קפדני ובדיקות רפואיות מקיפות טרם ההליך.

מעקב ההיריון והלידה
מעקב ההיריון והלידה יתבצעו בבית החולים החדשני בו שוכנת מרפאתו של ד"ר אייטוג. פרוטוקול הבדיקות הינו קפדני, ויכלול בין השאר: בדיקות אולטרה סאונד תכופות, שקיפות עורפית, חלבון עוברי, סקירת מערכות, העמסת סוכר ועוד.

תרומת הביצית
תורמות הביצית במסלול אלבניה הינן מזרח אירופאיות, אשר יגיעו לטיראנה לצורך שאיבת הביציות. כמו כן, ניתן לבחור תורמות ביצית דרום אפריקאיות ממאגר התורמות של 'משפחת תמוז'. כל התורמות עוברות סינון קפדני ובדיקות רפואיות מקיפות, ופרופיל שלהן יהיה זמין באתר ויכלול מידע רלוונטי ותמונות.

ליווי משפטי
את ההליך באלבניה מלווה עורכת הדין המקומית Arjula Cibaku, מומחית לדיני משפחה. הליווי כולל חתימה על הסכם בין ההורים לבין הפונדקאית, והסדרת רישום התינוק מיד לאחר הלידה. 

עלויות
שימו לב! העלויות במסלול אלבניה כוללות את כל שלבי ההליך, לרבות ביטוחים לפונדקאית וליילוד במקרה של אשפוזים, פגיה וסיבוכים. לא צפויות הוצאות נוספות, למעט טיסות ושהיה של ההורים המיועדים, וליווי משפטי ישראלי.

עלות כוללת של הליך מובטח (Guarantee) 69,000 Euro
תוספת היריון תאומים 15,000 Euro
עלות כוללת של הליך מובטח (Guarantee) כפול
(שני הליכים במקביל)
119,000 Euro

העלויות כוללות:
- איתור וסינון פונדקאית
- פיצוי לפונדקאית, כולל: מגורים, מזון ותשלום הוצאות חודשי
- מתן זרע והקפאתו
- הליך תרומת הביציות
- פיצוי לתורמת
- הפריה חוץ גופית + תרופות
- הקפאת ואחסון עוברים
- בדיקת NGS
- החזרת עוברים לפונדקאית + תרופות
- מעקב היריון
- אשפוזים וסיבוכים במהלך ההיריון
- לידה (כולל ניתוח קיסרי במידת הצורך)
- טיפול בפגיה (במידת הצורך)
- ליווי משפטי באלבניה (חתימת חוזה והנפקת תעודת לידה